Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 26 kwietnia 2017

    (Dz 5,17-26)
    Wówczas arcykapłan i wszyscy jego zwolennicy, należący do stronnictwa saduceuszów, pełni zazdrości zatrzymali Apostołów i wtrącili ich do publicznego więzienia. Ale w nocy anioł Pański otworzył bramy więzienia...

2013-12-22

1.  Jutro o 18.oo będą dla dzieci ostatnie roraty, podczas których będą rozdane nagrody a także specjalny upominek z dalekiego kraju. Trzeba tylko przynieść otrzymane obrazki.

2.  Pasterka we wtorek o 24.oo Pół godziny przed 24.oo nasz parafialny chór zaśpiewa Akatistos tj. starożytny hymn ku czci Bogarodzicy. Składka w czasie Pasterki jest przeznaczona na pomoc samotnym matkom wychowującym dzieci. Poświęcimy 3 nowe ornaty ufundowane dla naszego kościoła przez rodziców dzieci klas II. Msze św. w Uroczystość Bożego Narodzenia tak jak w każdą niedzielę, podobnie i w św. Szczepana. O godz. 12.oo będzie rozesłanie kolędników misyjnych.

3.  W czasie świąt będą wystawiane w Sali Duszpasterskiej jasełka przez Apostolską Wspólnotę Młodych w sobotę o 19.oo i w przyszłą niedzielę o 16.oo. ZAPRASZAMY!

4.  Odsunięte już są rusztowania od ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego. Artyście została jeszcze do wykończenia dolna część ściany ołtarzowej. I ma to uczynić na wiosnę.

5.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Elżbieta i Józef Wolakowie, Danuta i Tadeusz Rżany, Lidia  i Ryszard Ruskowie, Grażyna Wiącek, Wanda i Jan Starzykowie, Zychowie, Irena i Czesław Kopaczowie, Tadeusz Gałda, Gabriela i Kazimierz Głód, Kopalowie, Stanisława i Zdzisław Janiec, Krystyna i Krzysztof Boroniowie, Halina i Marek Bąbałowie, Krystyna i Jan Paterakowie, Helena i Tadeusz Taborowie a na ołtarz Pana Jezusa Miłosiernego róża Królowej Jadwigi. Bóg zapłać