Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 19 września 2017

    (1 Tm 3,1-13)
    Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do...

2013-12-29

1. Dzisiaj jasełka w wykonaniu Apostolskiej Wspólnoty Młodych o 16.oo w sali duszpasterskiej.

2. Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku będzie o 15 i o godz. 18.oo.

3. W środę Nowy Rok. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Kolędy nie ma.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych nie jedziemy, gdyż przed świętami byliśmy z posługą. Spowiadamy tych, którzy muszą być do spowiedzi w pierwszy piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo oraz przed Mszą św. o godz. 16.oo i przed Mszą św. o godz. 18.oo.

5. W sobotę nabożeństwo przebłagalne za znieważanie Niepokalanego Serca Matki Bożej przed wystawionym w monstrancji Panem Jezusem.

6. W przyszłą niedzielę  zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o  Będzie także opłatkowe spotkanie pielgrzymów z grupy 16 – św. Szymona. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 14.3o.

7. 18 stycznia 2014r. w sobotę o godz. 15.oo w Sali Duszpasterskiej odbędzie się już VIII Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek, na który zapraszamy wszystkie dzieci do 11 roku życia. Zapisów można dokonać w zakrystii do środy 15 stycznia. Przygotowując dzieci prosimy zwrócić uwagę, aby były to kolędy i pastorałki, a nie piosenki świąteczne. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci odbędzie się w niedzielę 19 stycznia po Mszy św. o godz. 12.oo.

8. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisława i Zdzisław Ujasowie, Krempowie, Teresa i Józef Krajewscy, Monika i Roman Maciągowie, Maria i Michał Robakowie, Ewa i Czesław Małkowie, Grażyna i Bogdan Ryczek, Stanisława i Tadeusz Nowakowie, Cebulowie, Danuta i Stanisław, Anna i Stefan Żarów, Tremblińscy, Małgorzata i Józef Pierogowie, Pająkowie, Grażyna i Marek Wróblowie, Janusz Soboń, Ewa i Jerzy Kochanowscy, Barbara i Władysław Pogodowie, Eugeniusz Domagała, Maria i Władysław Łazowie. Bóg zapłać. Pokwitowania bankowe są już do odbioru w  zakrystii.

9. Odszedł do Pana + Czesław Mazur lat 72. Dobry Jezu…