Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 24 kwietnia 2017

    Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

    (Dz 1,3-8)
    Po swojej męce Jezus dał Apostołom wiele dowodów, że żyje: ukazywał się im przez czterdzieści dni i mówił o królestwie Bożym. A podczas...

2014-01-19

1.  Dziękujemy młodzieńcom z Cenacolo za świadectwo, którym się z nami podzielili. Wychodząc z kościoła, można ich wesprzeć, składając ofiarę do puszki.

2.  W czwartek o godz. 10.oo rano rozpocznie się systematyczne przygotowanie do wstąpienia do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Zapraszamy chętnych w czwartek o 10.oo.

3.  W najbliższą sobotę w katedrze tarnowskiej odbędą się święcenia biskupie ks. Stanisława Salaterskiego i ks. Jana Piotrowskiego, które będą transmitowane przez TELEWIZJĘ TRWAM od godz. 10.oo.

4.  Opłatek dla róż będzie na zakończenie okresu świątecznego 2 lutego po Mszy św. o godz. 14.3o, a po Mszy św. wieczornej dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń rodzinnych.

5.  Szkoła Podstawowa nr 3 w Mielcu ogłasza zapisy do klas I dzieci urodzonych w 2007 r. i w 2008 r. /między 1 stycznia a 30 czerwca/ w okresie ferii. Natomiast Szkoła Podstawowa nr 13 będzie zapisywać pierwszaków po feriach.

6.  Kana organizuje dla seniorów kursy komputerowe. Zapisy od jutra do piątku na Osiedlu.

7.  Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Janina i Bronisław Barnasiowie, Ireneusz Kubik, Ambroziakowie, Mariola i Waldemar Ortylowie, Bożena i Krzysztof Boroniowie. Bóg zapłać.

8.  W ubiegłym tygodniu zmarli: Anna Szuban, lat 96 oraz Tadeusz Bajda, lat 90. Dobry Jezu…