Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2014-01-26

1. Adoracja wynagradzająca będzie w sobotę o godz. 17.oo, potem na Mszy św. kazanie tłumaczące duchowość franciszkańską w ramach Franciszkańskiego Zakony Świeckich.

2. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę (2 lutego) po Mszy św. o godz. 14.30, a potem opłatek dla Róż Różańcowych. Natomiast po Mszy św. wieczornej – opłatek dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń rodzinnych.

3. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. 2 lutego. Są do nabycia w zakrystii.

4. Na zakończenie okresu świątecznego czyli 2 lutego będzie w naszym kościele śpiewał Chór Nauczycielski AKORD, prowadzony przez p. Pawła Lisa na Mszy św. o godz. 12.oo, a potem koncert.

5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Joanna i Paweł Kocołowie, Ewa Kusek, Halina i Franciszek Bąkowie, Zielińscy, Urszula Strzelczyk. Bóg zapłać.

6. W ubiegłym tygodniu zmarli: Ryszard Osmola, lat 64 oraz Wiaczesław Idem, lat 51. Dobry Jezu…