Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 20 stycznia 2018

    Dzień powszedni - wspomnienie św. Fabiana, papieża i św. Sebastiana, męczennika

    (2 Sm 1, 1-4. 11-12. 19. 23-27)
    W owym czasie: Po zwycięstwie nad Amalekitami wrócił Dawid i zatrzymał się przez...

2014-03-09

1. Gorzkie żale dzisiaj o godz. 17.oo Droga Krzyżowa w czwartek dla dzieci o 17.3o, a w piątek o 9.oo i o 17.3o, a potem Msza św.

2. W sobotę będzie można nabyć stroje komunijne od klas III – od godz. 8.oo, natomiast od  9.oo – nowe sukienki, buty i inne rzeczy.

3. Wyszło w Krakowie czasopismo pt. CUDA  I  ŁASKI  BOŻE. Nr jest poświęcony Jezusowi Nazareńskiemu. Na str. 9, 10 i 11 jest mowa o figurze Pana Jezusa z naszej parafii. Można ten nr nabyć u ministrantów.

4. Od czwartku 27 marca br. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. organizuje rekolekcje tzn. seminarium odnowy życia wiarą. Wspólnota serdecznie zaprasza.

5. Przedszkola nr 16 i 20 ogłaszają zapisy dzieci 5-cio i 6-cio letnich do oddziałów 5–godzinnych do czwartku 13 marca br.

6. Koncert pt. „Żołnierze Wyklęci na zawsze w pamięci” oraz sympozjum z p. Mirosławem Surdejem i p. dr. Jerzym Skrzypczakiem będzie w sobotę w Kanie o 16.oo.

7. W rejonowych zawodach Służby Ołtarza w piłce nożnej w Radomyślu Wielkim nasi ministranci zajęli pierwsze miejsce i awansowali do etapu diecezjalnego w Brzesku, natomiast lektorzy zajęli 4 miejsce. Gratulujemy im pięknej gry i osiągniętych wyników.

8. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.