Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 22 stycznia 2018

    Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika

    (2 Sm 5, 1-7. 10)
    Wszystkie pokolenia izraelskie zeszły się u Dawida w Hebronie i oświadczyły mu: „Oto my jesteśmy kości twoje...

2013-03-16

1. Gorzkie Żale dzisiaj o 17.oo, a po nich Msza Święta. Droga Krzyżowa w każdym tygodniu Wielkiego Postu w naszym kościele trzy razy. W czwartek o 17.3o, a w piątek o 9.oo i o 17.3o, a potem Msza Święta.

2. Ministranci mają do nabycia miesięcznik CUDA I ŁASKI BOŻE, który jest poświęcony Jezusowi Nazareńskiemu.

3. TVP Kraków poinformowała nas, że możemy jeszcze raz przeżyć dzień poświęcenia statui i kaplicy Pana Jezusa Nazareńskiego, oglądając program "PARAFIA Z SERCEM" w środę o 17.55 oraz w czwartek i w sobotę o 19.05.

4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przeprowadzi adorację Jezusa Nazareńskiego w czwartek o 16.45. Zapraszamy czcicieli Pana Jezusa Nazareńskiego, gdyż adoracja będzie przeprowadzona wg. tekstów poszerzonej Nowenny, z nowymi pieśniami.

5. W tym tygodniu będą spotkania w grupach dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas pierwszych. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.

6. W imieniu 49-letniego Adama Tabora z Przecławia apelujemy dzisiaj o ofiarę na całodobową opiekę, intensywną rehabilitację kilka razy w tygodniu. Pan Adam jest po rozległym zawale pnia mózgu w 2007 r., co spowodowało czterokończynowy paraliż. Ofiary będą zbierane po Mszy Świętej. Bóg zapłać.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas: + Stanisław Duda, lat 68 oraz + Franciszek Madej, lat 84. Dobry Jezu…