Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2014-03-30

1. Gorzkie Żale dzisiaj o 17.oo. W naszym kościele w każdym tygodniu W. Postu są 3 Drogi Krzyżowe – w czwartek o 17.3o a w pt. o 9.oo i o 17.3o.

2. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania spoza Gimnazjum nr 4 będzie we wtorek o 16.3o.

3. W środę zapraszamy na  Mszę św. na godz. 18.oo w int. Ojczyzny, po której będzie montaż słowno-muzyczny poświęcony rocznicy zbrodni katyńskiej i katastrofie smoleńskiej w wykonaniu nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Zapraszamy!!!

4. Również w środę będzie spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich rodziców o 18.oo.

5. W czwartek o godz. 16.45 będzie nowenna do Pana Jezusa Nazareńskiego, którą poprowadzi Apostolstwo Dobrej Śmierci.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo. Spowiadamy w czwartek od 16.oo,  a o 18.oo będzie Msza św. z przyjęciem krzyża  dla wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas III. W piątek spowiadamy przed godz. 9.oo, a po południu od 15.oo. O 16.oo będzie Msza św. dla klas I i II Gimnazjum i dalej spowiadamy do godz. 18.oo.

7. W sobotę zapraszamy wszystkich członków róż żywego różańca, w tym róże rodziców na wielkopostny dzień skupienia. Rozpocznie się on o godz. 8.3o w naszym kościele. Prosimy, aby zelatorzy, którzy nie oddali jeszcze spisu swoich róż uczynili to przed sobotą.

8. Również sobotę w Bazylice na Starówce po Mszy św. o godz. 18.oo będzie ORATORIUM ku czci św. Jana Pawła II.

9. I LO zaprasza gimnazjalistów na Dzień Otwarty Liceum w sobotę od 9 – 14.

10. Bóg zapłać za ofiary są złożone na budujący się kościół w Woli Mieleckiej.

11. Agencja Rozwoju Regionalnego MARR z Mielca zaprasza wszystkie kobiety powyżej 50 roku życia zainteresowane założeniem działalności gospodarczej do pobrania ze strony www.marr.com.pl formularza rekrutacyjnego do projektu „Moja Firma – moje miejsce pracy” i złożenia go wraz z zaświadczeniem z Powiatowego Urzędu Pracy potwierdzającego status osoby bezrobotnej do piątku w Sekretariacie MARR przy ul. Chopina 18 w Mielcu. Szczegółowe informacje dostępnesą na tablicy ogłoszeń.

12. Dzień otwarty  Gimnazjum nr 4 będzie dla uczniów kl. VI w środę od 12 – 14  i od 17 – 19. Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu – Gimnazjum nr 3 zaprasza uczniów kl. VI w czwartek od 10-14, rodziców natomiast od 16-17.

13. Po Mszy św. prosimy teraz młodzież Gimnazjum celem pobrania i rozniesienia Trinitasów. Jest tam program Rekolekcji Wielkopostnych, które rozpoczynają się w następną niedzielę. Głosi je O. Ryszard Żuber – krajowy opiekun Rycerstwa Niepokalanej z Niepokalanowa. W czasie rekolekcji będzie można nabyć dwie książki: "Szaleniec Niepokalanej", autorstwa p. Marii Winowskiej oraz "47 lat życia" książka o. Kluza. Przewodnikiem w czasie rekolekcji będzie dla nas św. Maksymilian Kolbe.

14. Trwa radość w zespole ministrantów, gdyż osiągnęli w piłce nożnej trzecie miejsce w diecezji. Gratulujemy im i życzymy większych jeszcze sukcesów w Służbie Bożej.

15. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana: + Paweł Oleksiak, lat 52. Dobry Jezu...