Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na poniedziałek, 27 lutego 2017

    (Syr 17,24-29)
    Tym, którzy się nawracają, Bóg daje drogę powrotu i pociesza tych, którym brakło wytrwałości. Nawróć się do Pana, porzuć grzechy, błagaj przed obliczem Jego, umniejsz zgorszenie. Wróć do...

2014-04-21

1. Do przyszłej niedzieli będzie codziennie nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.oo, przygotowująca nas do kanonizacji Jana Pawła II.

2. Za tydzień - 3 maja - w sobotę - pójdziemy procesją do kapliczki, by uczcić MB Królową Polski i podziękować Bogu za dar św. Jana Pawła II. Specjalne nabożeństwo dziękczynne będzie w maju z uczestnictwem nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 11.

3. Dzień skupienia dla narzeczonych od maja będzie w naszej parafii – zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca o 14.oo w Sali Duszpasterskiej.

4. W czwartek zapraszamy na koncert do Bazyliki związany z kanonizację Jana Pawła II na g. 12.oo.

5. Za nieprzepracowane dniówki 2013 ofiarę na kościół złożyła Helena Golba. Bóg zapłać. Jeżeli będzie potrzeba prosić parafian o prace społeczne na ten rok, to z dwutygodniowym wyprzedzeniem będziemy ogłaszać na ambonie.