Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2014-05-04

1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński Mszą św. o godz. 18.oo. Spotkanie w Sali Duszpasterskiej o 19.oo. Kurs będzie trwał dwa miesiące, a spotkania będą w soboty i i niedziele o 19.oo.

2. Kto nie rozmawia z matką, kto nie odwiedza matki, ten jest złym dzieckiem. Maryja w miesiącu maju czeka na Ciebie. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.3o. Przychodź, odwiedzaj, rozmawiaj, módl się.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 12.oo. 112 dzieci klas II przystąpi do I Komunii św. Spowiedź św. dla nich, ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych będzie w sobotę od godz. 9.oo – 11.oo.

4. W przyszłą niedzielę - niedziela budowlana. Ofiary będą przeznaczone na pokrycie kosztów sezonu grzewczego dla naszego kościoła. W ubiegłym roku ten sezon kosztował nas 30.000 zł. W tym roku  22.000.  W przyszłą niedzielę będzie na ten cel składka.

5. Anonimowi Alkoholicy - grupa NADZIEJA - zapraszają potrzebujących na spotkanie we wtorek o godz. 18.oo przy ul. Chopina nr 8. W naszej parafii za wszystkich uzależnionych modlimy się na nowennie czwartkowej.

6. Klub Historyczny „Prawda i Pamięć” zaprasza na koncert patriotyczny, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc dla Kresowian, a odbędzie się on w Domu Kultury w przyszłą niedzielę o 13.50.

7. Koło Diabetyków w Mielcu urządza prelekcje w środę o godz. 16.oo przy ul. Skłodowskiej 4.

8. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Są też za ławkami popiersia św. Jana Pawła II, a także książki o O. Kolbe: 47 lat życia i Wspomnienia o O. Kolbe.