Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2014-05-11

1. Dzisiaj 112 dzieci klas drugich przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Od poniedziałku rozpocznie się dla nich Biały Tydzień. A zakończenie Białego Tygodnia będzie w sobotę o godz. 9.oo na Mszy św. z kanonizacji św. Jana Pawła II. Wszystkich parafian zapraszamy w sobotę na godz. 9.oo na Mszę św. dziękczynną za kanonizację Jana Pawła II. Z tej też okazji prosimy parafian o przyniesienie i ofiarowanie Szkole Podstawowej nr 11, której święty jest patronem, wszelkich pamiątek po Janie Pawle II.

2. W przyszłą niedzielę o 16.oo będzie Msza Święta na rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas trzecich. Spowiedź św. dla nich będzie w sobotę od 17.oo.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na pokrycie kosztów sezonu grzewczego.

4. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. W Gościu Niedzielnym jest film CRISTIADA, natomiast w kaplicy Pana Jezusa Nazareńskiego można pobrać poszerzoną NOWENNĘ, a za ławkami popiersia Jana Pawła II czy książki o O. Kolbe.

5. Zmarł + Jan Sroka, lat 75. Dobry Jezu…