Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 19 września 2017

    (1 Tm 3,1-13)
    Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do...

2014-06-01

1. Pan Jurij wyjechał już z naszej parafii po skończeniu malowania ściany ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego. W przyszłą niedzielę na ten cel będzie składka.

2. Za dwa tygodnie w sobotę w Starym Sączu odbędzie się Msza św. dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II. Potem festyn rodzinny. Zapraszamy wszystkich w sobotę, 14 czerwca. Od nas wyjedzie autokar o 6.3o sprzed naszego kościoła. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.

3. W dniach od 7 – 12 lipca odbędą się kolejne dni młodych w Dębowcu. Z naszej parafii jest organizowany wyjazd. Zapisy u ks. Mariusza. Szczegóły na afiszu.

4. W sobotę o 17.oo będzie adoracja wynagradzająca, a na Mszy św.  – konferencja o duchowości franciszkańskiej.

5. Urząd Miejski daje ulgi na podstawie Mieleckiej Karty Rodziny Trzy Plus, tzn. dla rodzin mających troje i więcej dzieci.

6. Komunikat Ks. Biskupa Ordynariusza w sprawie Bałkanów: http://www.diecezja.tarnow.pl/index.php/kuria/komunikaty/4906.html

7. W czwartek o 18.oo w Sali Kany na Osiedlu będzie spotkanie z  p. dr. Piotrem Szubarczykiem  nt. „A kiedy wrócą Andersiaki...".

8. Stowarzyszenie Amazonek powiatu mieleckiego i Fundacja SOS Życie zaprasza na Mszę św. w int. dotkniętych chorobą nowotworową piersi. Msza odbędzie się w Bazylice Mieleckiej w sobotę o 12.oo. Po Mszy będzie marsz pt. „Życie jest piękne”.

9. Zapraszamy do prac społecznych na obecny tydzień mieszkańców bl. nr 15 i 17 przy ul. Warneńczyka. Na przyszły tydzień niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 9 i 13.