Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2014-06-08

1.   Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. W naszym kościele 5 Mszy św. – o godz. 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo.

2.   Komunikat Biskupa Ordynariusza o diecezjalnym dziękczynieniu za kanonizację Jana Pawła II… (czytaj tutaj).

3.   Na diecezjalne uroczystości do Starego Sącza z naszej parafii pojedzie autobus w sobotę o 6.3o. Zapisy do środy. Koszt 30 zł.

4.   Przygotowujemy się do odpustu. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na Mszy św. o godz. 12.oo procesja wokół kościoła na podziękowanie Trójcy Przenajświętszej za opiekę nad nasza parafią.

5.   Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym  zaprasza wszystkich członków na uroczystość 10-lecia powstania wspólnoty w najbliższą sobotę. Szczegóły na afiszu w gablocie.

6.   W najbliższą niedzielę o godz. 14.oo rozpocznie się w Rochowie Mszą Św. festyn charytatywny na dofinansowanie wyposażenia kościoła parafialnego. Szczegóły na afiszu.

7.   W Boże Ciało wieczorem w Rzeszowie odbędzie się największy w Polsce koncert uwielbieniowy "Jednego Serca Jednego Ducha". Jest w naszej parafii organizowany wyjazd autokarowy. Zapisy dzisiaj w zakrystii  lub u ks. Mariusza z wpłatą 10 zł/os.

8.   Rycerstwo Niepokalanej organizuje w sobotę i w niedzielę, tj. 21 i 22 czerwca, pielgrzymkę do Lichenia. Zapisy we wtorki i w czwartki na Osiedlu przed i po Mszy św. wieczornej.

9.   Dla niepełnosprawnych ruchowo z naszego rejonu i ich opiekunów jest organizowany wyjazd do Częstochowy w sobotę - 21 czerwca. Zapisy jutro od 15.15 – 17.15 w Biurze Zarządu Rejonowego Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Mielcu (przy ul. Sienkiewicza 51). Koszt 50zł/os.

10.  W ubiegłym tygodniu pracowali: 5 dni - Jan Świątek, 3 dni - Anna Foltman, Dariusz Ciupa, Marian Rżany, Janusz Bik. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 9 i 13 przy ul. Warneńczyka, a przygotują się na drugi tydzień mieszkańcy bl. nr 7 i 8. Bóg zapłać za składkę budowlaną przeznaczoną na dokończenie prac p. Jurija. Przed kościołem zbiórka do puszek na Bałkany zalane wodą.