Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2014-06-15

1.  W uroczystość Trójcy Przenajświętszej wychwalamy Boga za wszystkie dary, którymi nas obdarzył, a zwłaszcza za to, że pozwolił nam wybudować dla Siebie świątynię, że pozostał w niej dla nas pod postaciami chleba, że dał nam możliwość upiększyć ją rzeźbami i polichromią.

2.  Wczoraj nasi parafianie uczestniczyli w dziękczynieniu za kanonizację Jana Pawła II w Starym Sączu. Naszym wyrazem wdzięczności niech będzie utworzenie róży różańcowej św. Jana Pawła II, dlatego prosimy chętnych do zapisywania się. Niech codzienna modlitwa dziesiątkiem różańca będzie żywym pomnikiem budowanym świętemu Rodakowi.

3.  W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. tak jak w niedzielę. Procesja będzie do czterech ołtarzy będzie po Mszy św. o godz. 9.oo.

4.  W przyszłą niedzielę na terenie lasów Nadleśnictwa Mielec odbędzie się rajd rowerowy. Należy zapisać się w Nadleśnictwie.

5.  Na placu kościelnym w ub. tyg. pracowali: 3 dni – Danuta Sznajder, Edward Zasowski, Agnieszka Dziuba, 1 dzień – Wiesław Tutro, Władysław Kowalczyk. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 7 i 8 przy ul. Warneńczyka  a niech się przygotują mieszkańcy bl. nr 5 i 6.