Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2014-06-22

1. W środę o godz. 18.oo będzie Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Będziemy spowiadać w ten dzień od godz. 16.oo.

2. W czwartek kończymy oktawę Bożego Ciała. Święcenie wianków z ziół i błogosławieństwo dzieci z procesją eucharystyczną będzie o godz. 16.oo i o godz. 18.oo. Natomiast w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna o godz. 18.oo.

3. Także w czwartek o godz. 20.oo w naszym kościele odbędzie się Wieczór Chwały. Jest to czas uwielbienia Boga obecnego wśród nas w Najśw. Sakramencie przez modlitwę, śpiew i wspólnotę. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich chętnych parafian. Szczegóły na afiszu w gablocie.

4. W sobotę uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Osiedlu o godz. 17.3o.

5. W przyszłą niedzielę – uroczystość św. Piotra i Pawła. Składka będzie przeznaczona na świętopietrze, czyli na grób św. Piotra w Rzymie. Kazania będzie głosił ks. Marcin Miraś z Ukrainy  - do puszek będziemy zbierać ofiary na pomoc dla Ukrainy.

6. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w sali duszpasterskiej będzie we wtorek: dla klas I o godz. 16.oo, a dla klas II o godz. 17.oo. Obecność obowiązkowa.

7. W ubiegłym tygodniu za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyła Julia Duszkiewicz. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 5 i 6 przy ul. Warneńczyka, a przygotują się mieszkańcy bl. nr 1.

8. Badanie osteoporozy odbędzie się w ambulansie przy naszym kościele we wtorek od 15.3o – 16.3o.