Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 15 grudnia 2017

    (Iz 48,17-19)
    Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraela: Jam jest Pan, twój Bóg, pouczający cię o tym, co pożyteczne, kierujący tobą na drodze, którą kroczysz. O gdybyś zważał na...

2014-06-29

1. W pierwszy piątek spowiadamy rano przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo, o 16.oo będzie Msza św. i spowiedź do godz. 18.oo. Do chorych pojedzie kapłan od 10.oo i od 19.oo.

2. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja wynagradzająca o 17.oo, a na Mszy św. o 18.oo homilia na temat duchowości franciszkańskiej.

3. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.3o.

4.  Szkoła Podstawowa nr 11 zaprasza na wspólny wyjazd do Włoch od 15 do 24 lipca br. Koszt 2 150 zł. Będziemy m. in. w Rzymie, w Watykanie, na Monte Cassino i w innych miejscach Włoch. Więcej informacji  na stronie internetowej SP nr 11.

5. Ofiarę z okazji Bożego Ciała na kościół złożyli mieszkańcy ul. Majowej, Witosa, Smoczki, Królowej Jadwigi, św. Anny, a z ul. Wolności nry od 159 – 214, natomiast za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Krystyna Ryczek oraz Furmankowie. Bóg zapłać. W ubiegłym tygodniu pracowali: 4 dni – Stanisław Adamczyk, 3 dni – Czesław Gancarz, Dariusz Gujda, Jerzy Stachowicz, Łucja Bielec, Czesław Stokłosa, Kazimierz Głód, Eugeniusz Straż, Andrzej Opala,  Józef Smaczny, 2 dni -  Barbara Biegańska,  Wiesław Tutro, Krzysztof Osmola, Maria Trela, Władysław Kowalczyk, 1 dzień – Wojciech Kopacz, Tadeusz Soja. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1 przy ul. Warneńczyka, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Smoczka i ul. Wolności.

6. Zmarła +Janina Zagórska, lat 94. Pogrzeb będzie jutro o 13. Dobry Jezu...