Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2014-07-27

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo. Spowiadamy w piątek przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od godz. 15.oo. O godz. 16.oo będzie Msza św. dla dzieci i spowiedź do godz. 18.oo.

2. W sobotę adoracja przebłagalna za grzechy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17.oo.

3. W najbliższą niedzielę będzie dzień skupienia dla narzeczonych w Sali Duszpasterskiej o godz. 14.oo.

4. Również  w najbliższą niedzielę odbędzie się bezalkoholowy piknik „Grunt to rodzinka” przed Domem Kultury od 15.3o do 22.oo.

5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Sidorukowie, Zofia i Jan Żelasko, Monika i Łukasz Przybyło a pracowali: 3 dni -  Piotr Makuch, Władysław Kuźniar, Stanisław Kośla, Zenon Wrażeń, Janusz Zając, 2 dni – Marta Rusin, Stanisław Bryk, Stanisława Laskowska, 1 dzień – Włodzimierz Mężyk.  Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Wrzosowej, Łowieckiej, Laskowej, Lipowej, Łąkowej i Metalowców a niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 12  i 14 przy ul. Dąbrówki.

6.  Po Mszy św. siostry Dominikanki z Krakowa i nasi lektorzy będą zbierać ofiary do puszek na remont ich zabytkowego kościoła.

7.  Zmarła + Janina Augustyniak. Pogrzeb będzie jutro o 13.oo. Dobry Jezu...