Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2014-08-10

1. W piątek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. O godz. 12.oo święcimy wianki ziół jako podziękowanie Bogu i Matce Najświętszej za szczęśliwe zbiory. Nie obowiązuje post.

2. Dzisiaj o godz. 14.oo będzie spotkanie przedpielgrzymkowe dla grupy nr 16  na Starówce. Po spotkaniu tylko tam jeszcze można się zapisać na pielgrzymkę. Również dzisiaj w Dobryninie podziękowanie ks. Prałatowi Mieczysławowi Głowie po 34 latach proboszczowania.

3. W ub. tyg. pracowali: 3 dni – Waldemar Pacholec, Danuta Żelasko, Eugeniusz Pająk, Tadeusz Naleziński, Renata Laska, 2 dni – Teresa Kozioł, 1 dzień – Władysława Osmola, Henryk Kuryś, Jerzy Blacha a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Stanisław Kopera, Elżbieta Grabiec, Małgorzata i Krzysztof Waleniowie. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców  bl. nr 18 przy ul. Dąbrówki oraz bl. nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej a przygotują się mieszkańcy bl. nr 16 przy ul. Dąbrówki, bl. nr 2 przy ul. Zygmuntowskiej oraz całość   ul. kard. Wyszyńskiego. W tym tygodniu pracujemy tylko w pon., we wtorek i w środę. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.

4. Spotkanie z Grzegorzem Braunem będzie w Kanie w sobotę o 17.oo a w przyszłą niedzielę od 13.oo przy kościółku nad Wisłoką zlot militarny grup rekonstrukcji historycznej. Szczegóły na plakatach.

5. Dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej ogłasza nabór na kierunki: farmacja, masażysta, kosmetyczka, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej, asystent osoby niepełnosprawnej.