Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 19 września 2017

    (1 Tm 3,1-13)
    Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do...

2014-08-24

1. Na spotkanie z pielgrzymami wyruszamy dwoma autokarami pół godziny po północy. Jutro wejście pielgrzymów Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę a we wtorek spotkamy się z nimi na Mszy św. o g. 18.oo.

2. Jutro o 19.3o w kościele na Osiedlu będzie koncert, w którym Orkiestrę Kameralną oraz Chór Filharmonii Krakowskiej poprowadzi kompozytor światowego formatu - Krzysztof Penderecki.

3. Ogłaszamy, że dla osób niepełnosprawnych ruchowo nabożeństwa będą w każdą pierwszą niedzielę w kościele Ducha Świętego o godz. 14.oo, a 13 września organizowany jest wyjazd do Limanowej. Szczegóły o zapisach na afiszu.

4. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Zbigniew Kokoszka, 2 dni – Marek Wróbel, 1 dzień – Andrzej Hawro, Jerzy Krawiec, Marek Rusin, a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Alina i Andrzej Machnikowie, Stanisława Rzepa, Edmund Podpora, Janina Krzystyniak - Niziołek, Bożena i Krzysztof Chlebiccy. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1, 3, 5 przy ul. Godlewskiego, a przygotują się mieszkańcy bl. nr 7, 9, 11 przy ul. Godlewskiego.

5. Jak zapowiadaliśmy dzisiejsze ofiary do puszek będą przeznaczone na poszkodowanych przez ostatnie wichury i nawałnice.