Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 17 grudnia 2017

    III niedziela Adwentu

    (Iz 61,1-2a.10-11)
    Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił. Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim, by opatrywać rany serc złamanych, by zapowiadać wyzwolenie jeńcom i...

2014-08-24

1. Na spotkanie z pielgrzymami wyruszamy dwoma autokarami pół godziny po północy. Jutro wejście pielgrzymów Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę a we wtorek spotkamy się z nimi na Mszy św. o g. 18.oo.

2. Jutro o 19.3o w kościele na Osiedlu będzie koncert, w którym Orkiestrę Kameralną oraz Chór Filharmonii Krakowskiej poprowadzi kompozytor światowego formatu - Krzysztof Penderecki.

3. Ogłaszamy, że dla osób niepełnosprawnych ruchowo nabożeństwa będą w każdą pierwszą niedzielę w kościele Ducha Świętego o godz. 14.oo, a 13 września organizowany jest wyjazd do Limanowej. Szczegóły o zapisach na afiszu.

4. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Zbigniew Kokoszka, 2 dni – Marek Wróbel, 1 dzień – Andrzej Hawro, Jerzy Krawiec, Marek Rusin, a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Alina i Andrzej Machnikowie, Stanisława Rzepa, Edmund Podpora, Janina Krzystyniak - Niziołek, Bożena i Krzysztof Chlebiccy. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1, 3, 5 przy ul. Godlewskiego, a przygotują się mieszkańcy bl. nr 7, 9, 11 przy ul. Godlewskiego.

5. Jak zapowiadaliśmy dzisiejsze ofiary do puszek będą przeznaczone na poszkodowanych przez ostatnie wichury i nawałnice.