Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2014-09-07

1. Jutro uroczystość Narodzenia NMP zwanej MB Siewnej. W naszym kościele 5 Mszy św. o godz. 7.3o – 9.oo – a po południu o 15.oo – 16.3o – 18.oo. Na Mszy św. o godz. 18.oo poświęcimy ziarno.

2. W środę o 18.oo będzie spotkanie organizacyjne przygotowujące do I Komunii św. dzieci klas II i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

3. Spotkania Apostolskiej Wspólnoty Młodych są w każdy piątek. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.oo. Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ze szkół ponadgimnazjalnych.

4. Spotkanie kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o godz. 9.oo, natomiast kandydatek do DSM – ek w czwartek o godz. 17.oo.

5. W przyszłą niedzielę o 14.3o będzie w naszej parafii popielgrzymkowe spotkanie grupy nr 16 - św. Szymona.

6. Zapisujemy w zakrystii na pielgrzymkę autokarową do Dębowca, Komańczy i Dukli. Koszt 30 zł. Wyjazd 20 września. Zapraszamy.

7. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni - Marian Krężel, Krzysztof Solon, 2 dni – Zbigniew Markocki, Władysława Osmola a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Anna i Józef Szpakowscy, Cecylia Markocka, Danuta i Józef Załuccy, Stanisław Cyran, Chrobakowie a także członkinie róży św. O. Pio. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 1, 2, 3  przy ul. Botanicznej a niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 4 przy ul. Botanicznej oraz  bl. nr  2,  4, 10  przy  ul. Szafera.

8. Odeszli do Pana: + Maria Krężel, lat 62 oraz + Stanisław Pleban, lat 59. Dobry Jezu…