Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 25 kwietnia 2017

    Święto św. Marka Ewangelisty

    (1 P 5,5b-14)
    Wszyscy wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga,...

2014-09-14

1. Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o 9.oo, natomiast kandydatki do Dziewczęcej Służby Maryjnej zapraszamy w czwartek o 17.oo.

2. Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza jutro na wykład pt. Wpływ wysiłku fizycznego na leczenie cukrzycy – przy ul. Żeromskiego 17 o godz. 16.oo.

3. Trwa rekrutacja na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie – uczelnię założoną przez naszego Umiłowanego Ojca Świętego, która wciąż się rozwija i stara jak najlepiej dostosować swoją ofertę dydaktyczną do wyzwań współczesności i wymogów rynku pracy. Prowadzimy studia na 13 interesujących kierunkach. Teologię studiować można na naszym Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie.

4. Pielgrzymka do Dębowca, Dukli i Komańczy wyjeżdża w sobotę o godz. 6.oo rano sprzed naszego kościoła. Jadą Ci, którzy zapłacili. Z listy rezerwowej nie jadą.

5. Przy pracy byli: 2 dni -  Michał Soja, Piotr Laskowski, Maria Kubik, a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Teresa i Antoni Surdej. Bóg zapłać. Bóg zapłać  za dzisiejszą składkę budowlaną na ławki. Zapraszamy do pracy mieszkańców bl. nr 4 przy ul. Botanicznej oraz bl. nr 2, 4, 10 przy ul. Szafera, a niech przygotują się mieszkańcy bl. nr 6, 8, 12, 14 przy ul. Szafera.