Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 28 marca 2017

    (Ez 47,1-9,12)
    Podczas widzenia otrzymanego od Pana zaprowadził mnie aniał z powrotem przed wejście do świątyni, a oto wypływała woda spod progu świątyni w kierunku wschodnim, ponieważ przednia strona świątyni...

2014-10-12

1. Komunikat Biskupa Tarnowskiego w związku z nominacją księdza biskupa Jana Piotrowskiego na biskupa diecezji kieleckiej. czytaj tutaj...
2. Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Dnia Papieskiego w dniach 15-16 października br. W programie m.in. w środę o g. 17.00 w Domu Kultury - spotkanie z s. Małgorzatą Chmielewską, a w czwartek o 19.30 w kościele Matki Bożej na Osiedlu - koncert Eleni. Szczegóły w gablocie.
3. Wszystkich zatroskanych o Ojczyznę zapraszamy na Mszę Św za Ojczyznę w Bazylice na Starówce  w każdy drugi wtorek miesiąca o 18.00. Godzinę wcześniej adoracja.   
4. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 im. św. Jana Pawła II zaprasza na Mszę św. ku czci Patrona w czwartek o g. 9.00.
5. Spotkanie formacyjne róży św. Jadwigi  będzie w poniedziałek 13 października, o godz 17:00 w sali duszpasterskiej. Wszystkie członkinie tej róży zapraszamy.
6. Na budowie pracowali: Lorynowicz Andrzej - 3 dni, Kozakiewicz Tadeusz - 1 dzień. Ofiarę na kościół za nieprzepracowane dniówki złożyli Janina Kawa., p. Turkowie i Smoleniowie oraz Czesława Załucka. Bóg zapłać.
7. Do pracy przy kościele zapraszamy mieszkańców bl. nr 2,4,8, przy ul. Chałubińskiego, przygotują się mieszkańcy ul. Majowej, Iwaszkiewicza, Wiesiołowskiego, Witosa i przyległe.
8. Kartki na wypominki są wyłożone do skrzynek przy wyjściu z kościoła.
9. W przyszłą niedzielę będą do nabycia kalendarze Domowego Kościoła. Cena 10zł. Dochód przeznaczony będzie na zorganizowanie Festynu Rodzinnego w maju.