Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2014-10-19

1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny. Cieszymy się, że nasza parafia dalej jest misyjną tzn. przyjmuje misjonarzy i wspiera ich oraz ich parafian modlitwą i materialnie. Dzisiaj kazania nam głosi ks. Edward Łojek ze Lwowa. Wspomóżmy jego parafian ofiarą do puszek po Mszy.

2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.3o.

3. Spotkanie formacyjne róży św. Jana Pawła II będzie w środę w Sali Duszpasterskiej o godz. 17.oo Zapraszamy wszystkich członków róży.

4. W piątek będzie o godz. 9.oo Msza św. z okazji Święta Patrona Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mielcu - św. Jadwigi. Zapraszamy.

5. Wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Róż do Krynicy będzie w sobotę o godz. 7.3o sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii. Wpłata 20 zł.

6. W najbliższy czwartek, Mszą Świętą o godz. 18.oo w parafii p.w. MBNP w Mielcu rozpoczną się Chrześcijańskie Dni Formacyjne pod hasłem: „Rodzina fundamentem cywilizacji życia”. Po Mszy Świętej odbędzie się wykład pt.” Po co nam rodzina ?”, który wygłosi Krystian Kratiuk, redaktor pisma „Polonia Christiana”. Serdecznie zapraszamy!

7. W tym roku Europejskie Spotkanie Młodych Taize będzie w Pradze od  29 grudnia – 2 stycznia 2015 r. Parafia Ducha Świętego już prowadzi zapisy do 20 listopada. Modlitewne czuwanie połączone z pierwszym spotkaniem organizacyjnym będzie w piątek o 19.3o.

8. Dobry film pt. "ZIEMIA MARYI" będzie w naszym mieleckim kinie GALAKTYKA o godz. 16.oo w najbliższą niedzielę, a potem we wtorek i w środę. Warto pójść.

9. Kalendarze z fotografiami ks. Marcina rozprowadzają dzisiaj przed kościołem członkowie Domowego Kościoła. Koszt 10 zł.

10. W ubiegłym tygodniu pracowała Józefa Batycka – 1 dzień, a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Antoni Maziarski, Małgorzata i Artur Mrozek, Ewa i Jerzy Ziemscy, Władysława i Andrzej Kozakowie, Lepakowie. Bóg zapłać. Do prac społecznych na ten tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 2, 4, 8 przy ul. Chałubińskiego, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Majowej, Iwaszkiewicza, Wiesiołowskiego oraz ulic przyległych.

11. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku za ławkami.

12. W ubiegłym tygodniu odeszła do Domu Ojca  Janina Krempa, lat 88. Dobry Jezu…