Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 29 marca 2017

    (Iz 49,8-15)
    Tak mówi Pan: Gdy nadejdzie czas mej łaski, wysłucham cię, w dniu zbawienia przyjdę ci z pomocą. A ukształtowałem cię i ustanowiłem przymierzem dla ludu, aby odnowić kraj,...

2014-11-23

1. Wytrwajmy jutro na rekolekcjach. Jutro składka na tacę na wszystkich Mszach św. będzie przeznaczona na koszty związane z rekolekcjami, a w czasie Nawiedzenia będzie naszym wsparciem dzieł charytatywnych, które dokonują się przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

2. We wtorek przychodzimy wszyscy na godz. 16.oo – będzie poświęcenie naszego ołtarza Bożego Miłosierdzia, a o 17.oo przywitamy Obraz Jezusa Miłosiernego i relikwie św. Faustyny i św. Jana Pawła II, papieża oraz bł. ks. Michała Sopoćki, które już u nas zostaną.

3. Dzisiaj w Kanie odbędzie się spotkanie nt. "Zagrożenia dla Polski" o godz. 16.oo, a o 18.3o spotkanie Polki ze Lwowa.

4. W przyszłą niedzielę przemówią do nas siostry zakonne Sługi Jezusa, a po Mszach św. będą zbierać do puszek na rozwój Zgromadzenia i ofiarowywać różańce.

5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Teresa i Józef Mazurkiewiczowie, Pezdowie, Danuta i Stanisław Sznantulowie, Wanda i Jan Starzykowie, Małgorzata i Jerzy Ziobroniowie, Krystyna i Andrzej Jemiołowie. Bóg zapłać.

6. W zakrystii są do odebrania Trinitasy, obrazy i opłatki. Opłatki po domkach jednorodzinnych będą roznosić panowie kościelni i pan organista.

7. Odeszli do wieczności: + Grzegorz Rodzik, lat 51, + Karolina Ćwik lat 103, pogrzeb będzie w poniedziałek o 13.oo oraz + Czesław Ferenc, lat 64, pogrzeb będzie we wtorek o 13.oo. Dobry Jezu...