Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2014-11-30

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent. Msze św. roratnie będą w każdą niedzielę o 6.3o i o 18.oo. Natomiast w dzień powszedni o 18.oo. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Na godzinki i na Mszę św. o godz. 18.oo zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci Szkół Podstawowych. Będą dla nich codziennie kazania i obrazek do zabrania i naklejenia.

2. Św. Mikołaj przybędzie do naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.oo.

3. Róże różańcowe, a także róże Rodziców zapraszamy na Adwentowy Dzień Skupienia w sobotę o 10.oo. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.3o będzie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich Rodziców będzie w środę o godz. 18.oo.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedzie kapłan od 10.oo i od 19.oo Z tej okazji spowiadamy młodzież klas III z Gimnazjum w czwartek od 17.oo a potem będzie miała                   o 18.oo. Mszę św. Natomiast piątek spowiadamy przed Mszą św. o godz. 9.oo, a po południu od 15.oo dla Szkół Podstawowych i  kl. I i II Gimnazjum. Msza św. dla nich o godz. 16.oo.

6. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów, a także świece wigilijne po 5 zł., obrazki bł. ks. Michała Sopoćki, kazania, obrazy. Natomiast książka o Panu Jezusie Miłosiernym w krajobrazie i opłatki – w zakrystii.

7.  Zmarł Czesław Ferenc lata 64. Dobry Jezu …

8. Siostry bezhabitowe SŁUGI JEZUSA, po Mszy św. będą rozdawać misyjne różańce i zbierać ofiary na utrzymanie swojego zgromadzenia.