Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 23 lipca 2017

    XVI niedziela zwykła

    (Mdr 12,13.16-19)
    Panie, nie ma oprócz Ciebie boga, co ma pieczę nad wszystkim, abyś miał dowodzić, że nie sądzisz niesprawiedliwie, Podstawą Twojej sprawiedliwości jest Twoja potęga, wszechwładza Twa...

2014-12-07

1. Jutro Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo.

2. W przyszłą niedzielę ks. Grzegorz Piątek, sercanin, organizator życia duchowego dla przedsiębiorców i pracodawców z Duszpasterstwa TALENT przeprowadzi parafialny rachunek sumienia z życia społecznego.

3. Spowiedź św. przed świętami będzie za 2 tygodnie – w sobotę.

4. Katoliccy przedsiębiorcy naszej parafii mogliby utworzyć swoistą grupę parafialną, dlatego spotkanie chętnych będzie za tydzień w niedzielę o 15.3o na plebanii.

5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Barbara i Marek Błachowiczowie, Agnieszka i Damian Strażowie, Mielowie, Pająkowie, Maria i Władysław Chmielowcowie, Teresa i Józef Krajewscy, Rozalia i Stanisław Głód. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę będzie składka na nowe, dębowe ławki do naszego kościoła.

6. Prasa katolicka, świece wigilijne są do nabycia u ministrantów. Książka o Obrazie Jezusa Miłosiernego oraz opłatki są do nabycia w zakrystii.

7. Odszedł od nas + Stanisław Kędzior, lat 59. Dobry Jezu…