Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2014-12-14

1. Dzisiaj o 15.3o spotkanie na plebanii z ks. Grzegorzem Piątkiem, dzisiejszym kaznodzieją i animatorem duszpasterstwa pracodawców i przedsiębiorców.
2. Głośny film KAROLINA o bł. Karolinie Kózkównej będzie w Mielcu dzisiaj o 18.oo i w środę też o 18.oo.
3. Prezydent miasta zaprasza mieszkańców naszej parafii na spotkanie w Szkole Podstawowej nr 11 we wtorek o godz. 18.oo. Podstawową sprawą z terenu naszej parafii jest nagłośnienie Cmentarza Komunalnego na uroczystości żałobne w dniu Wszystkich Świętych. Cmentarz rozrasta się. Od początku istnienia cmentarza parafie przygotowywały nagłośnienie w swoim zakresie. Cmentarz jest własnością miasta. Myślimy, że Pan Prezydent poprze naszą inicjatywę o wykonaniu nagłośnienia cmentarza, która będzie służyć nie tylko społeczności mieleckiej ale  także wiernym z okolic.
4. Spowiedź św. będzie w sobotę od 8.oo – 10.oo i od 14.oo – 18.oo
5. Ponieważ są pieniądze na NAPROTECHNOLOGIĘ, dlatego małżeństwa, które mają trudności z poczęciem dziecka CENTRUM MEDYCZNE zaprasza na bezpłatne spotkania. Szczegóły i kontakt są umieszczone na plakacie w gablocie.
6. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Anna Żarów, Maria i Antoni Sowul, Marian Grabarz, Grzegorz Burek, Andrzej i Barbara Kądzielowa, Helena i Tadeusz Taborowie, Grzelakowie, Elżbieta i Józef Wolakowie, Krempowie, Eugeniusz Domagała, Jadwiga i Adam Malczyńscy. Bóg zapłać. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną. Na potwierdzenia przez bank proszę zgłosić w przyszłą niedzielę z imieniem,  nazwiskiem, adresem, kwotą i tylko w przyszłą niedzielę.
7. Prasa katolicka oraz świece wigilijne są do nabycia u ministrantów. Natomiast książki o Bożym Miłosierdziu, kasety z Peregrynacji Obrazu, kalendarze i opłatki są do nabycia w zakrystii.