Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 21 lipca 2017

    (Wj 11,10-12,14)
    Mojżesz i Aaron wykonali wszystkie cuda przed faraonem. Lecz Pan uczynił upartym serce faraona, tak iż wzbraniał się wypuścić Izraelitów ze swego kraju. Pan powiedział do Mojżesza i...

2014-12-26

1. Najbliższa niedziela, to niedziela poświęcona rodzinom. Na Mszy św. o godz. 12.oo będzie specjalne błogosławieństwo dla małżonków oraz stosowne modlitwy.

2. Kolęda jak zapowiadaliśmy rozpocznie się w poniedziałek. W czasie kolędy niech na stole będzie biały obrus, krzyż, świece, Pismo św., zeszyty z religii dzieci i woda święcona, którą zawsze można pobrać z zakrystii. Dzieci proszą kapłana o wpis do zeszytu.

3. Dzień przed kolędą idą kolędnicy i zbierają ofiary na misje św. Natomiast ministranci zapowiadają kolędę oraz roznoszą deklaracje na 2015 r. oraz małą książeczkę do przestudiowania w czasie świąt. Deklarować będziemy ofiary 2015 r. na nowe, dębowe ławki do naszego kościoła.

PLAN KOLĘDY w osobnej zakładce. Kliknij tutaj.