Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2015-01-04

1. Spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich rodziców będzie w środę o 18.oo. Będą rozdawane książeczki do modlitwy.

2. Doroczny Koncert Kolęd Chórów i Zespołów muzyczno-wokalnych odbędzie się w sobotę o godz. 15.3o w kościele na Osiedlu.

3. 24 stycznia 2015r. (sobota) o godz. 12.oo w Sali Duszpasterskiej odbędzie się już IX Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek, na który zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia do 5 klasy Szkoły Podstawowej włącznie.  Zapisów można dokonać w zakrystii do niedzieli  18 stycznia. Przygotowując dzieci prosimy zwrócić uwagę, aby były to kolędy i pastorałki, a nie piosenki świąteczne. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci odbędzie się w niedzielę 25 stycznia po Mszy św. o godz. 12.oo.

4. We wtorek uroczystość Trzech Króli. Święto obowiązkowe. Msze św. tak jak w niedzielę.

5. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Łączowie, Ewa i Czesław Małkowie, Dymkowie, Magdalena i Piotr Kozikowie, Kazimierz Rusin, Anna i Dariusz Markowscy, Anna i Marek Laskowie, Wykowie, Janusz Soboń, Piegdoniowie. Bóg zapłać. Składka przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nowe, dębowe ławki do naszego kościoła. Proszę się nie przejmować tym, że nie widzimy ławek. One się będą pojawiać.

6. Plan kolędy od 6 do 12 stycznia 2015 tutaj.

7. Odeszli z naszej społeczności do wieczności: + Władysław Sypek, lat 74; + Jan Pogoda, lat 89; + Andrzej Piwiński, lat 63 /pogrzeb na Starówce/. Dobry Jezu…