Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 24 lutego 2017

    (Syr 6,5-17)
    Miła mowa pomnaża przyjaciół, a język uprzejmy pomnaża miłe pozdrowienia. Żyjących z tobą w pokoju może być wielu, ale gdy idzie o doradców, [niech będzie] jeden z tysiąca!...

2015-01-18

1. W sobotę kończymy kolędę. Kto chciałby jeszcze księdza przyjąć, może to uczynić w sobotę od godz. 9.oo. Imię i Nazwisko oraz adres należy zgłosić w zakrystii do środy włącznie.

2. Zapisy dzieci na konkurs kolęd tylko do jutra. A konkurs ma się odbyć w sobotę o godz. 12.oo w Sali Duszpasterskiej. Będzie to już IX Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek, na który zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia do 5 klasy Szkoły Podstawowej włącznie. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci odbędzie się w niedzielę 25 stycznia po Mszy św. o godz. 12.oo.

3. Za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Irena i Wiesław Gruchaczowi, Pietrzakowie, Kopalowie, Boroniowie. Bóg zapłać.

4. Plan kolędy od 20 do 24 stycznia tutaj.