Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2015-01-25

1. Bóg zapłać za przyjmujących kolędników misyjnych. Ofiary im złożone zostaną przeznaczone na misje św.

2. Bóg zapłać przyjmującym kapłana po kolędzie.

3. Młodzieżowy Zespół Patriotyczny przy parafii MBNP w Mielcu zaprasza na wieczór kolęd, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 18;30 w sali widowiskowej Kany w Mielcu.

4. Spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich rodziców będzie w czwartek o godz. 18.oo Sukienki do I Komunii św. można będzie kupić po feriach w sobotę 21 lutego od godz. 9.oo, a od godz. 8.oo od dzieci klas III.

5. Szkoła Podstawowa nr 3 zaprasza na Dzień Otwarty w środę od 16 do 19, połączony z zapisami uczniów do kl. I. Zapisu można również dokonać od 2 do 13 lutego od 8 do 15.

6. Ofiarę na kościół za nieprzepracowane dniówki złożyli: Anna i Mariusz Brach, Ireneusz Kubik, Bogusława i Lesław Ziębowie, Mirosława Wydro, Krystyna i Stanisław Zawistowscy, Grzegorz Szeliga, Zofia i Wiesław Hamala. Bóg zapłać.

7. Tak jak w każdym domu katolickim jest woda święcona, tak samo winna być gromnica. Kto jej nie ma, można już dzisiaj nabyć gromnicę w zakrystii.

8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 14.3o, a opłatek będzie po tej  Mszy św. w Sali Duszpasterskiej, natomiast dla Rady Duszpasterskiej, katechetek i doradczyń rodzinnych będzie opłatek po Mszy św. o godz. 18.oo na plebanii.

9. Odeszli od nas: + Henryk Struzik, lat 71, + Jerzy Ziobroń, lat 61, + Zbigniew Cebula lat 59, Wiesław Śręba, lat 53. Dobry Jezu…