Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 lutego 2018

    Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu

    (Rdz 9, 8-15)
    Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów: "to Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z...

2015-02-15

1. W środę przypada Środa Popielcowa. Msze św. z kazaniem i posypaniem popiołu o godz. 7.30 – 9.oo, a po południu 15.oo – 16.3o – 18.oo. Od Środy Popielcowej do niedzieli będziemy przeżywać 40-godzinne nabożeństwo. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.oo. Szczegóły na afiszu, na stronie internetowej i w ogłoszeniach w środę.

2. Zarząd Powiatu Mieleckiego informuje, że główna siedziba Starostwa Powiatowego w Mielcu mieści się obecnie w budynku przy ul. Wyspiańskiego 6 w Mielcu. Przez kilkanaście lat Starostwo Powiatowe w Mielcu mieściło się w kilku budynkach, przy ul. Sękowskiego, Sienkiewicza, Szopena i Wyspiańskiego. Przeprowadzka prawie wszystkich komórek organizacyjnych urzędu do jednego budynku ma na celu usprawnienie jego działania, a także poprawę obsługi naszych mieszkańców. Jedyną komórką organizacyjną Starostwa Powiatowego w Mielcu pozostałą przy ul. Sękowskiego 2b jest Wydział Komunikacji. Póki co będą się tam również odbywały sesje Rady Powiatu Mieleckiego. Przypominamy także, iż w budynku przy ul. Wyspiańskiego 6 nadal działa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Z wyrazami szacunku  Zbigniew Tymuła Starosta Powiatu Mieleckiego.

3. Związek Strzelecki  Józefa Piłsudzkiego organizuje Mszę św. w bursie w czwartek o godz. 16.3o.

4. W sobotę na plebanii, jak zapowiadaliśmy, można nabyć stroje komunijne: o godz. 8.oo - od dzieci klas III, a od godz. 9.oo - nowe.

5.  Na spotkanie z Bogiem odeszła z naszej społeczności  Krystyna Cygan, lat 85  Dobry Jezu…