Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 28 maja 2017

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

    (Dz 1,1-11)
    Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których...

2015-02-18

1. Rozpoczynamy Wielki Post. Zabawy są zakazane w każdym dniu Wielkiego Postu, natomiast wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje w Środę Popielcową, w Wielki Piątek i we wszystkie piątki całego roku. Dzisiaj w naszym kościele jest 5 Mszy św. o 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o – 18.oo.

2. 40-godz. nabożeństwo będzie jutro, w piątek i w sobotę. Plan nabożeństw jest na stronie parafialnej oraz w gablotach.

3. Gorzkie Żale będą w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.oo. Proszę przyjść na Mszę św. w niedzielę do południa, a po południu na Gorzkie Żale. Gdyby to było dla nas za dużo, to należy przyjść na Gorzkie Żale na godz. 17.oo i zostać na Mszę św.

4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się na Starówce Mszą św. w sobotę o 16.oo Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w soboty o 16.oo i w środy o 19.oo.