Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2015-03-01

1. Dzisiaj Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Msza św. w Bazylice o 12.3o.

2. W tym miesiącu przypada I piątek miesiąca. Kapłan pojedzie do chorych w piątek od 10.oo i od 19.oo Spowiadamy w czwartek od 17.oo klasy III Gimnazjum, a o 17.3o będzie Droga Krzyżowa i Msza św. o 18.oo. Natomiast w piątek spowiadamy przed 9.oo, a potem Msza św. i Droga Krzyżowa. Po południu spowiedź od 15.oo dla klas I i II Gimnazjum oraz dla dzieci ze Szkół Podstawowych. Msza św. o 16.oo, a  potem o 18.oo. Droga Krzyżowa o 17.3o.

 

3. Spotkanie formacyjne dla dzieci klas II i ich rodziców będzie w środę o 18.oo.


4. W sobotę od 17.oo będzie adoracja przebłagalna za grzechy raniące Niepokalane Serce NMP przed Najświętszym Sakramentem wraz z różami naszej parafii. Będzie to dla nich dzień skupienia.


5. W niedzielę o 12.oo nastąpi włączenie aspirantów do grona ministrantów.

 

6. W zawodach dekanalnych w piłkę nożną nasi lektorzy zajęli pierwsze miejsce, a ministranci drugie. Ministranci i lektorzy tym samym awansowali do rozgrywek diecezjalnych. Gratulujemy.


7. Za ławkami są do pobrania kartki z rachunkiem sumienia.

 

8. W przyszłym tygodniu składka budowlana na nowe ławki do kościoła.


9. Zmarł + Wiesław Skop, lat 61. Dobry Jezu…