Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2015-03-15

1. Dzisiaj prosimy młodzież Gimnazjum, by podeszła do Sali Duszpasterskiej nad zakrystią, pobrała Trinitasy i rozniosła do mieszkańców ulic i bloków naszej parafii. Jest  tam plan rekolekcji oraz Triduum Sacrum. Plany te winny być w mieszkaniu na widocznym miejscu, by na bieżąco przychodzić na nabożeństwa. Jest tam też tekst, który znalazł ks. prof. Andrzej Witko, o tym jak trynitarze przebyli podróż w 1685 r. do Polski.

2. Rekolekcje wielkopostne rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Spowiedź św. będzie w czwartek. Przychodzimy na zakończenie rekolekcji w piątek, a zwłaszcza na Drogę Krzyżowa o 19.3o ulicami parafii. Składka na pokrycie kosztów rekolekcji będzie w czwartek dla mężów i ojców, a w piątek o godz. 9.oo rano i po południu o 17.oo na Mszy św. dla kobiet.

3. W tym tygodniu 3 Drogi Krzyżowe – w czwartek o 17.3o, a w piątek. o 9.oo i o 17.3o. Gorzkie żale o 17.oo – dzisiaj i w następną niedzielę.

4. W najbliższy piątek, po Mszy św. o godz. 20.oo, wyruszy z Osiedla Ekstremalna Droga Krzyżowa do Pilzna. Trasa liczy 44 km. Idzie się całą noc pojedynczo - rozważając poszczególne stacje. Na taką trasę mogą się zapisać ci, którzy wiedzą co to jest 44 km, a więc np. szli taki odcinek na pielgrzymkach. Zapisy tylko przez Internet do środy. Jest już zapisanych 160 osób z Mielca.

5. Zmarł w ubiegłym tygodniu zmarli: + Józef Szymański, lat 59 oraz + Bronisław Kiszka, lat 85. Dobry Jezu...