Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2015-03-22

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje parafialne. Witamy Ks. dra Zbigniewa w naszej parafii. Rekolekcje będą przebiegać wg wyznaczonego planu podanego w Trynitasie oraz zamieszczonego na parafialnej stronie internetowej. W czwartek spowiedź św. cały dzień. Prosimy tak czas wtedy rozłożyć, by nie korzystać ze spowiedzi św. w innych parafiach. Kto nie ma Trinitasu, a także planu TRIDUUM SACRUM w domu niech podejdzie i pobierze z  zakrystii.

2. Składka na potrzeby rekolekcji będzie  w czwartek dla mężczyzn i w piątek na wszystkich Mszach św.

3. Dzisiaj będzie w Kanie prelekcja o ks. Piotrze Skardze p. prof. Mieczysława Ryby o godz. 17.oo, natomiast o 17.3o w kościele Ducha Świętego – wyjątkowy koncert paschalny.

4. Kino Galaktyka zaprasza na film: "BÓG NIE UMARŁ". Projekcja będzie od najbliższego piątku do wielkiej środy codziennie o godz. 18.oo.

5. Centrum szkoleniowe zaprasza osoby dorosłe na bezpłatne kursy komputerowe w Mielcu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

6. Prasa katolicka jest do nabycia u ministrantów. Caritas rozprowadza baranki oraz paschaliki w cenie 5 zł. Od DSM-ekm, ministrantów lub lektorów za darmo można otrzymać portret papieża św. Jana Pawła II z racji obecnego roku, który przeżywamy pod Jego Imieniem.