Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 17 sierpnia 2017

    Wspomnienie św. Jacka, prezbitera

    (Joz 3,7-10a.11.13-17)
    Pan oznajmił Jozuemu: Dziś pocznę wywyższać cię w oczach całego Izraela, aby poznano, że jak byłem z Mojżeszem, tak będę i z tobą. Ty zaś...

2015-05-10

1. Majówka w naszym kościele – codziennie o 17.3o.
2. Msza św. za Ojczyznę na Starówce we wtorek o 18.oo.
3. Również we wtorek o godz. 18.oo Ks. Bp Jan Styrna udzieli Sakramentu Bierzmowania 96 uczniom klas III Gimnazjum. Spowiedź św. dla nich, ich Rodziców, rodzeństwa, świadków będzie jutro od 16.3o.
4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę w sobotę do Częstochowy na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym. Koszt 45 zł.
5. Ekonomik przy ul. Warszawskiej 1  ogłasza nabór dla młodzieży gimnazjalnej.
6. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego zaprasza uczniów klas III Szkół Podstawowych na Dzień Otwarty na boisko przy Szkole Podstawowej nr 9 ul. Drzewieckiego 11 w sobotę od 10 – 12.
7. Kino Galaktyka w Domu Kultury zaprasza na film APARTAMENT - Jan Paweł II – Jego prywatne życie od piątku do następnego wtorku o 16.oo.
8. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na częściowe pokrycie kosztów na gaz za sezon grzewczy w kościele a także za ofiary składane do puszek na Nepal oraz na operację dziecka z porażeniem mózgowym.
10. Odszedł do Pana: +Jan Ortyl, lat 66. Pogrzeb jutro o 14.oo. Dobry Jezu…