Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 28 maja 2017

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

    (Dz 1,1-11)
    Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których...

2015-05-17

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.3o
2. Msza Św. na rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci klas III SP. 11 i SP. 13 będzie w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 16.oo. Spowiedź św. będzie dla nich, ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych w sobotę od 17.oo.
3. Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych Ruchowo i ich Przyjaciół na Jasną Górę i do Łagiewnik będzie 20 czerwca. Koszt 50 zł. Szczegóły w gablocie.
4. W piątek odbędą się wybory do rad Osiedla Smoczka I – o godz. 17.oo w Szkole Podstawowej nr 11 w sali nr 75 i rad Osiedla Smoczka o godz. 18.oo w Domu Strażaka, ul. Smoczka 35. Skorzystajmy z dobrodziejstw demokracji.
5. Spotkanie z p. Andrzejem Wronką, znanym teologiem i apologetą nt. "Obrona wiary – sekty i zagrożenia" będzie w czwartek na wikarówce Starówki o godz. 19.oo.
6. Ogólnopolska składka dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na częściowe pokrycie wydatków związanych z zorganizowaniem Światowego Dnia Młodzieży w naszym kraju w 2016 r. Bóg zapłać.
7. Siostry Dominikanki po Mszach Św. kwestują na rzecz Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, który prowadzą w Mielżynie.