Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 23 stycznia 2018

    Dzień powszedni

    (2 Sm 6, 12b-15. 17-19)
    Poszedł Dawid i sprowadził z wielką radością Arkę Bożą z domu Obed-Edoma do Miasta Dawidowego. Ilekroć niosący Arkę Pańską postąpili sześć kroków, składał w...

2015-05-24

1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 16.oo będzie rocznica I Komunii dzieci klas trzecich.
2. Za tydzień będzie w naszej parafii uroczystość odpustowa. Kazania będzie głosił rekolekcjonista z Wielkiego Postu Ks. Dr Zbigniew Krzyszowski z Tarnowa. Procesja po Mszy św. o 12.oo.
3. Po południu za tydzień będzie w naszej parafii na placu rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 11 na Osiedlu Smoczka pierwsza Majówka Rodzinna, której organizatorem jest Domowy Kościół. Będzie to sposób na wspólne spędzenie czasu dla rodzin. Przewidziane jest wiele atrakcji. Od godz. 15.oo - występy sceniczne dzieci i młodzieży a także konkursy sportowe z nagrodami dla całych rodzin oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami – losowanie głównej nagrody o 20.oo  O godz. 19.oo -  koncert ewangelizacyjny kleryckiego zespołu BETHESDA. Majówkę zakończy zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.
4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – MB Zielnej. W naszym kościele 5 Mszy św. o godz. 7.3o – 9.oo – 15.oo – 16.3o i o 18.oo.
5. Spotkanie dla rodziców i dzieci biorących udział w Oazie Ministrantów i DSM-ek będzie we wtorek o 19.oo.
6. W Boże Ciało (4 czerwca) wieczorem w Rzeszowie po raz kolejny odbędzie się największy w Polsce koncert uwielbieniowy „Jednego Serca Jednego Ducha”. Z naszej parafii jest organizowany wyjazd autokarowy. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii lub u ks. Mariusza z wpłatą 10 zł/os.