Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 29 marca 2017

    (Iz 49,8-15)
    Tak mówi Pan: Gdy nadejdzie czas mej łaski, wysłucham cię, w dniu zbawienia przyjdę ci z pomocą. A ukształtowałem cię i ustanowiłem przymierzem dla ludu, aby odnowić kraj,...

2015-05-31

1. Dziś nasza parafia przezywa uroczystość odpustową. Bóg zapłać składamy kaznodziei odpustowemu i sumiście – ks. dr. Zbigniewowi Krzyszowskiemu z Tarnowa.

2. Jutro rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe – zawsze po Mszy św. wieczornej.

3. Przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała. Procesja do czterech ołtarzy będzie w czwartek po Mszy św. o godz. 9.oo.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź przed I piątkiem, a także przed Bożym Ciałem będzie w środę od 16.oo. Natomiast w I piątek spowiadamy przed Mszą św. o 9.oo oraz od 15.oo – o 16.oo Msza św. dla dzieci i gimnazjalistów i spowiedź do 18.oo. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo.

5. W najbliższą niedzielę – procesja po Mszy św. o godz. 12, a zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o 7.3o.

6. Dzisiaj Majówka Rodzinna przy Szkole Podstawowej nr 11 od godz. 15.oo. W programie: występy sceniczne dzieci i młodzieży, a także konkursy sportowe z nagrodami dla całych rodzin oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami – losowanie głównej nagrody o godz. 20.oo. O 19.oo -  koncert ewangelizacyjny kleryckiego zespołu BETHESDA. Majówkę zakończy zabawa taneczna. Organizatorem pierwszej Majówki Rodzinnej jest Domowy Kościół. Przewidziane jest wiele atrakcji. Będzie to sposób na wspólne spędzenie czasu dla rodzin. Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.
7. Egzamin przed Sakramentem Bierzmowania dla uczniów klas drugich Gimnazjum nr 4 będzie we wtorek w Sali Duszpasterskiej: od godz. 15.3o dla kl. II A, o 16.15 dla kl. II B, od 17.oo dla kl. II C i dla kl. II D o 17.45. Obecność Rodziców jest obowiązkowa.

7. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Rzeszowa na Koncert Uwielbieniowy JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA. Zapisy w zakrystii tylko dziś z wpłatą 10 zł.

8. W sobotę 13 czerwca jedziemy pielgrzymką do Pana Jezusa Nazareńskiego do Krywicz. Gdyby ktoś życzył sobie, by tam jego intencja Mszy św. została odprawiona to należy ją zgłosić tak jak się zgłasza Mszę św.