Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 16 grudnia 2017

    (Syr 48,1-4.9-11)
    Powstał Eliasz, prorok jak ogień, a słowo jego płonęło jak pochodnia. On głód na nich sprowadził, a swoją gorliwością zmniejszył ich liczbę. Słowem Pańskim zamknął niebo, z niego...

2015-06-04 (Boże Ciało)

1. Przeżywamy uroczystość Bożego Ciała. Przez oktawę tej uroczystości bierzemy udział w Mszach świętych oraz procesjach eucharystycznych, by oddać cześć Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. W dni powszednie procesje będą po Mszy św. o godz. 18.oo, natomiast w niedzielę pójdziemy w procesji po Mszy św. o godz. 12.oo.

2. Rozpoczynamy prace społeczne w tym roku. Pracujemy 3 dni od 7.oo do 15.oo od poniedziałku do piątku. Tydzień wcześniej zapowiadamy mających przyjść do pracy. I tak: Od poniedziałku zapraszamy mieszkańców bl. nr 17 natomiast od środy bl. nr 15 przy ul. Warneńczyka. Zauważamy, że już połowę drzewa zostało wzięte najpierw do suszarni, a potem do obróbki. To jest też znak, że dzień zobaczenia nowych ławek się przybliża. Bóg zapłać mieszkańcom ul. Warneńczyka, którzy z okazji Bożego Ciała przekazali ofiarę na nowe ławki.

3. We wtorek modlitwa różańcowa o 17.oo i Msza św. o 18.oo na Starówce w intencjach narodu.

4. Dom Kultury w Mielcu prosi o wypożyczenie przedmiotów, które były wykonane na WSK poza główną linią produkcyjną np. świeczniki, sztućce, miniatury samolotów oraz inne przedmioty codziennego użytku i rękodzieła użytkowego do 30 czerwca, gdyż wystawa tych rzeczy będzie w Domu Kultury od 20 września do 20 listopada br.

5. Zmarł + Tadeusz Tomasiewicz, lat 59. Pogrzeb będzie jutro o godz. 13.oo. Dobry Jezu…