Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2015-06-14

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
2. Dzisiaj modlimy się w Krywiczach za całą naszą parafię przed wizerunkiem naszego, mieleckiego Pana Jezusa Nazareńskiego, który był w Mielcu 230 lat temu.
3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania spoza Gimnazjum nr 4.
4. W czwartek o godz. 17.oo w Kanie na Osiedli będzie spotkanie nt. ordynacji wyborczej, o której będziemy decydować w referendum 6 września.
5. W sobotę, jak już informowaliśmy do Częstochowy jedzie Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych Ruchowo i ich Przyjaciół.
6. W przyszłą niedzielę (21 czerwca) par. Ducha Świętego zaprasza na festyn parafialny „Rodzinnie u Ducha” od godz. 12.3o koło kościoła. Szczegóły na plakacie w gablocie.
7. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę przeznaczoną na pokrycie kosztów okresowego grzania kościoła.
8. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Anna Foltman, Ryszard Szot, 2 dni – Franciszek Skrzyński, 1 dzień – Marta Loch. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 9 i 13  przy ul. Warneńczyka a na przyszły tydzień mieszkańców bl. nr 6, 8 i 10 przy ul. Warneńczyka.
9. Bóg zapłać O. Robertowi za wygłoszone kazania i prosimy po tej Mszy św. o wsparcie do puszek.
10. Odeszły z naszej społeczności: + Irena Konefał, lat 73 oraz + Bożena Hab., lat 58, której pogrzeb będzie we wtorek o 13.oo. Dobry Jezu…