Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 26 marca 2017

    IV niedziela Wielkiego Postu

    (1 Sm 16,1b.6-7.10-13a)
    Pan rzekł do Samuela: Napełnij oliwą twój róg i idź: Posyłam cię do Jessego Betlejemity, gdyż między jego synami upatrzyłem sobie króla. Kiedy przybyli,...

2015-06-21

1. W środę będzie Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum o godz. 18.oo. Spowiedź święta od 16.oo.
2. W czwartek o godz. 20.oo w naszym kościele odbędzie się II Wieczór Chwały. Jest to czas uwielbienia Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie przez modlitwę, śpiew i wspólnotę. Apostolska Wspólnota Młodych zaprasza wszystkich chętnych parafian.
3. Parafia Wola Mielecka zaprasza na Festyn Parafialny w przyszłą niedzielę od 15.oo na plac przy kaplicy. Szczegóły na afiszu.
4. MKS W Mielcu informuje, że od 1 lipca br., ci, którzy ukończyli 70 lat życia mogą bezpłatnie jeździć autobusami komunikacji miejskiej. Elektroniczną kartę miejską należy bezpłatnie wyrobić w MKS - ie.
5. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Maciej Kulpa, Eugeniusz Straż, Janina Kozik, 2 dni – Władysław Kowalczyk. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr 6, 8, 10 przy ul. Warneńczyka, natomiast przygotują się mieszkańcy bl. nr 5 i 7. Od przyszłej niedzieli na naszej stronie parafialnej można będzie zobaczyć projekt ławek kościelnych.
6. Odszedł z naszej społeczności: + Piotr Szewczyk, lat 27. Dobry Jezu…