Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2015-06-28

1. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele 5 Mszy św.: o godz. 7.3o - 9.oo - 15.oo - 16.3o - 18.oo. Składka w ten dzień na Świętopietrze.
2. Z okazji pierwszego piątku miesiąca spowiadamy w czwartek od 17.oo i w piątek przed Mszami św.: przed 9.oo - przed 16.oo - przed 18.oo. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 10.oo i od 19.oo.
3. „Błogosławieni czystego serca” – to hasło XXXIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która wyruszy 17 sierpnia 2015 roku. Zapisy na PPT będą prowadzone, tak jak w latach ubiegłych, w każdej parafii przez lipiec, a w sierpniu w miejscach organizacji poszczególnych grup. Koszt uczestnictwa nie uległ zmianie i wynosi 90 zł od osoby. Jeśli z domu idzie więcej osób to każda następna płaci 60 zł, a każde następne dziecko do kl. VI włącznie – 20 zł a resztę dopłaca Caritas. Więcej informacji o pielgrzymce można uzyskać na stronie: http://www.pielgrzymka.diecezja.tarnow.pl/ lub http://www.16.pielgrzymka.diecezja.tarnow.pl/
4. W roku akademickim 2015/2016 zostanie utworzony w Mielcu wydział Inżynierii Wytwarzanie Akademii Górniczo-Hutniczej. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
5. Wyższa szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Zamiejscowy Wydział Ekonomii w Mielcu przy ul. Warszawskiej 1, zaprasza na studia licencjackie na kierunku Ekonomia oraz na studia podyplomowe w wielu nowych i atrakcyjnych specjalnościach. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.
6. W sobotę na Starówce będzie koncert papieski o godz. 19.oo, natomiast w przyszłą niedzielę w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.oo, czyli ok. godz. 18.3o. Będzie koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II – "MIEJCIE ODWAGĘ". Zapraszamy!.
7. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Matusz Niedbała, Agnieszka Dziuba, Czesław Gancarz, Władysław Kowalczyk, Józef Pazdyk, Barbara Biegańska, Marian Rżany, Józef Smaczny, Jerzy Czerkies. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bl. nr  5 i 7 przy ul. Warneńczyka a niech przygotują się mieszkańcy bl nr 1. Jutro ze względu na święto Piotra i Pawła – nie pracujemy przy kościele.
8. Odszedł z naszej społeczności + Ryszard Badowski, lat 52. Dobry Jezu…