Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 21 stycznia 2018

    Trzecia Niedziela zwykła

    (Jon 3,1-5. 10)
    Pan przemówił do Jonasza po raz drugi tymi słowami: „Wstań, idź do Niniwy, wielkiego miasta, i głoś jej upomnienie, które Ja ci zlecam”. Jonasz wstał...

2015-07-05

1. Dziś w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.oo będzie koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II pt. „Miejcie odwagę”. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy.  

2. Składka budowlana z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na koszty ogrzewania kościoła.

3. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni - Władysław Łaz, Józef Tylutki, Zbigniew Markocki, Tadeusz Szymczak; Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców bloku Warneńczyka 1, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Smoczka i ul. Wolności.

4. W przyszłą niedzielę na rynku Starego Miasta odbędzie się druga edycja imprezy „Bańkowe Szaleństwo” skierowana do rodzin z dziećmi i młodzieży.

5. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty plastyczne, które odbywać się będą przez cały lipiec w dni powszednie w godz. od 10.oo do 13.oo.

6. Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do Hali Sportowej MOSiR w środę (8 lipca) o godz. 19.oo na koncert inaugurujący Festiwal Muzyczny. W programie „Polska Muzyka Filmowa”.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: + Adam Kozak, lat 81. Dobry Jezu…