Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na sobotę, 16 grudnia 2017

    (Syr 48,1-4.9-11)
    Powstał Eliasz, prorok jak ogień, a słowo jego płonęło jak pochodnia. On głód na nich sprowadził, a swoją gorliwością zmniejszył ich liczbę. Słowem Pańskim zamknął niebo, z niego...

2015-07-12

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie pozostałej części kosztów ogrzewania kościoła. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie

2. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni: Jan Rodzinka, Władysław Pogoda. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Smoczka i Wolności, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Królowej Jadwigi, Majowej, Wiesiołowskiego, Iwaszkiewicza, Witosa i przyległe.

3. Stowarzyszenie SZPON i Ruch Patriotyczny zapraszają we wtorek do KANY na 18.30 na spotkanie z dr Markiem Ciesielczykiem.

4. We wtorek o 18.30 msza za ojczyznę w Bazylice na Starym Mielcu. Godzinę wcześniej adoracja i różaniec za ojczyznę.

5. Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek o 19.30 na koncert w kościele pw. Ducha św. a w czwartek o 19.30 na koncert w kościele MB Nieustającej Pomocy. Wstęp wolny.