Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na czwartek, 19 października 2017

    (Rz 3,21-29)
    Teraz jawną się stała sprawiedliwość Boża niezależna od Prawa, poświadczona przez Prawo i Proroków. Jest to sprawiedliwość Boża przez wiarę w Jezusa Chrystusa dla wszystkich, którzy wierzą. Bo...

2015-07-12

1. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną przeznaczoną na pokrycie pozostałej części kosztów ogrzewania kościoła. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie

2. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni: Jan Rodzinka, Władysław Pogoda. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Smoczka i Wolności, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Królowej Jadwigi, Majowej, Wiesiołowskiego, Iwaszkiewicza, Witosa i przyległe.

3. Stowarzyszenie SZPON i Ruch Patriotyczny zapraszają we wtorek do KANY na 18.30 na spotkanie z dr Markiem Ciesielczykiem.

4. We wtorek o 18.30 msza za ojczyznę w Bazylice na Starym Mielcu. Godzinę wcześniej adoracja i różaniec za ojczyznę.

5. Samorządowe Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek o 19.30 na koncert w kościele pw. Ducha św. a w czwartek o 19.30 na koncert w kościele MB Nieustającej Pomocy. Wstęp wolny.