Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na piątek, 20 października 2017

    Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera

    (Rz 4,1-8)
    Zapytajmy więc, co [zyskał] Abraham, przodek nasz według ciała. Jeżeli bowiem Abraham został usprawiedliwiony z uczynków, ma powód do chlubienia się, ale nie przed...

2015-07-26

1. Dziś na Mszy Św. o godz. 12.oo będzie poświęcenie pojazdów. Modlimy się o bezpieczną jazdę dla kierowców. Są pamiątkowe breloczki.
2. W sobotę o godz. 17.oo będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i przebłaganie Niepokalanego Serca Maryi.
3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.3o będzie zmiana tajemnic różańcowych.
4. Również w przyszłą niedzielę od 15.3o na Pl. Armii Krajowej (przed Domem Kultury) odbędzie się piknik rodzinny pt. „Grunt to rodzinka”.
5. Klub historyczny „Prawda i Pamięć” zaprasza w przyszłą niedzielę na bulwary przy Wisłoce na piknik militarny pt. „Partyzancki Patrol”.
6. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Władysław Kuźniar, Andrzej Chudzik, Sławomir Kędzior, Stanisław Adamczyk; 2 dni – Michał Kisiel, Ignacy Skiba, Krzysztof Styczeń; 1 dzień – Jan Obierzychleb, Stanisław Bauer, Krzysztof Barnaś, Danuta Liśkiewicz. Bóg zapłać. Do pracy przy kościele na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców domków jednorodzinnych od ul Partyzantów (włącznie) do ul. Osiedlowej, a niech przygotują się mieszkańcy domków jednorodzinnych od ul. Osiedlowej do ul. Metalowców (włącznie).
7. Zmarł: + Waldemar Kos, lat 61. Dobry Jezu…