Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2015-08-02

1. Zespół Konferencji Episkopatu ds. trzeźwości wystosował na miesiąc sierpień apel pt. Abstynencja dzieci troską rodziny, Kościoła i Narodu, w którym czytamy, że  w rodzinach z problemami alkoholowymi żyje ok. 2 mln najmłodszych Polaków. Apel przeczytamy w innym terminie. A dziś trzeźwościowa adoracja.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek. Do chorych pojedzie kapłan w piątek od 9.oo i od 19.oo. Spowiadamy w czwartek od 17.oo, a w piątek przed Mszą św. o 9.oo i od 15.oo do 18.oo. Msze św. po południu: o 16.oo i o 18.oo.
3. W przyszłą niedzielę o godz. 14.oo na Starówce będzie spotkanie przedpielgrzymkowe dla gr. 16. Po spotkaniu będzie można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę.
4. Zespół Szkół Ekonomicznych ogłasza nabór do bezpłatnych szkół dla dorosłych. Szczegóły na afiszu.
5. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Kamil Stefaniak, Jan Frąc, Dariusz Gadomski, 2 dni – Danuta Liśkiewicz, 1 dzień – Ignacy Skiba, Jan Jabłoński, Andrzej Surdej, Anna Lasek. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców domków jednorodzinnych od ul. Osiedlowej do ul. Metalowców włącznie a niech przygotują się mieszkańcy ul. Godlewskiego – całość. W przyszłą niedzielę będzie składka budowlana.
6. Odszedł z naszej społeczności + Kazimierz Tomczyk, lat 75. Dobry Jezu…