Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na niedzielę, 18 marca 2018

    Piąta Niedziela Wielkiego Postu

    (Jr 31, 31-34)
    Pan mówi: "Oto nadchodzą dni, kiedy zawrę z domem Izraela i z domem Judy nowe przymierze. Nie takie jak przymierze, które zawarłem z ich...

2015-09-13

1. Dzisiaj mija 80 lat od chwili, gdy Jezus przekazał nam przez św. Faustynę słowa Koronki do Bożego Miłosierdzia. Apostołka Bożego Miłosierdzia pierwszy raz modliła się Koronką 13 września 1935 roku. Każdemu potrzebne jest Boże Miłosierdzie. Módlmy się często Koronką do Miłosierdzia Bożego.
2. W czwartek – 17 września to Dzień Sybiraka, kolejna bolesna rocznica napaści wojsk sowieckich na Polskę. Na Cmentarzu Komunalnym będzie Msza św. o 15.3o. Zapraszamy.
3. Spotkanie p. Prezydenta z mieszkańcami Os. Dziubków i Szafera będzie w czwartek w ZS nr 2 przy ul. Łąkowej o 18.oo, natomiast w piątek o 18.oo w SP nr 11 z mieszkańcami Os. Smoczka i Warneńczyka.
4. Spotkanie z Kajetanem Rajskim autorem książek – wywiadów z dziećmi Żołnierzy Wyklętych będzie w sobotę w Kanie o 16.oo.
5. Spotkanie popielgrzymkowe dla grupy 16 - św. Szymona będzie w naszej parafii w przyszłą niedzielę o 14.3o.
6. Również w przyszłą niedzielę od 16.oo przed Domem Kultury będzie zabawa plenerowa.
7. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni – Marek Krupa, 2 dni – Walerian Kozak, Stanisław Bryk, 1 dzień – Stanisław Kot, Witold Grabowski, Krystian Tylek, Andrzej Laskowski, a za nieprzepracowane dniówki ofiarę na kościół złożyli: Ewa i Jerzy Ziemscy, Józef Majer. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Zygmuntowskiej – całość, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Dąbrówki – całość. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę budowlaną.