Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na środę, 18 października 2017

    Święto św. Łukasza Ewangelisty

    (2 Tm 4,9-17a)
    Najmilszy: Pośpiesz się, by przybyć do mnie szybko. Demas bowiem mię opuścił umiłowawszy ten świat i podążył do Tesaloniki, Krescens do Galacji, Tytus do...

2015-09-20

1. Dziś w naszej parafii o godz. 14.3o będzie spotkanie popielgrzymkowe dla pielgrzymów z gr. 16 – św. Szymona.

2. W parafii św. Mateusza na Starówce Uroczysta Msza Odpustowa dzisiaj o 11.oo i w poniedziałek o 18.oo.

3. Spotkania DSM-ek młodszych są w czwartek o 17.oo, natomiast kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.oo. Serdecznie zapraszamy dzieci, które chciałyby dołączyć do tych grup.

4. Katolickie Centrum Edukacji „Kana” w Mielcu zaprasza maturzystów na kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz osoby starsze, po 45 roku życia, na kursy obsługi komputera. Zapisy są w sekretariacie „Kany” w dni powszednie w godz. 14.oo – 18.oo.

5. W ubiegłym tygodniu pracowali: 2 dni: Andrzej Laskowski, Władysława Osmola. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Dąbrówki – całość, a niech przygotują się mieszkańcy ul. Kard. Wyszyńskiego. Bóg zapłać rodzinie Kądzielawów za ofiarę na kościół za nieprzepracowane dniówki, a także członkom Domowego Kościoła i Róż Różańcowych.