Polecamy

Reklama

Napisz do nas

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czytania z dnia

  • Czytania na wtorek, 20 marca 2018

    Dzień powszedni

    (Lb 21, 4-9)
    Od góry Hor szli Izraelici w kierunku Morza Czerwonego, aby obejść ziemię Edom; podczas drogi jednak lud stracił cierpliwość. I zaczęli mówić przeciw Bogu i Mojżeszowi:...

2015-09-27

1. Dziś w naszej parafii gościmy o. Józefa z zakonu Braci Kapucynów, który głosi kazanie i przed kościołem zbiera ofiary do puszek na działalność klasztoru na Ukrainie.

2. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą codziennie o 17.3o, a następnie Msza św.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Kapłan pojedzie do chorych od 9.3o i od 19.oo. Spowiadamy w czwartek od 17.oo klasy III Gimnazjum, w piątek przed mszą o 9.oo, po południu od 15.oo dzieci szkół podstawowych i dla nich msza o 16.oo, następnie od 16.3o spowiedź dla klas I i II Gimnazjum i dla nich Msza o godz. 18.oo.

4. W czwartek o 17.3o różaniec dla klas III Gimnazjum i następnie dla nich Msza św. w ramach przygotowania do bierzmowania.

5. Informujemy, że obrzęd przyjęcia kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum będzie w czwartek - 8 października o 18.oo. Młodzież spoza Gimnazjum nr 4 prosimy o pobranie deklaracji z Zakrystii.

6. W sobotę o 17.oo adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będą Dróżki Różańcowe z Najświętszym Sakramentem o 17.oo, a następnie o 18.oo Msza św. Zapraszamy wszystkich mieszkańców a szczególnie Róże Różańcowe. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Będzie można zabrać sobie obraz MB Różańcowej z naszego kościoła.

8. W ubiegłym tygodniu pracowali: 3 dni: Stanisław Kiełb, Krzysztof Solon, Tadeusz Szymczak, 1 dzień: Władysława Osmola. Bóg zapłać. Na obecny tydzień zapraszamy mieszkańców ul. Kard. Wyszyńskiego – całość, a niech przygotują się mieszkańcy tych ulic, których nie czytaliśmy lub dobrowolni chętni. W tym tygodniu w poniedziałek nie pracujemy.

9. Od 15 października przy naszej parafii rozpocznie się seminarium Odnowy Życia w Duchu św. Zapraszamy chętnych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

.

10. Odszedł do Pana z naszej społeczności + Stanisław Adamski, lat 81. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 12.oo. Dobry Jezu...